hydraulické ruky,pracovná plošina,hasičské vozidlo,cisterna,kontajnerový nakladač systém,nosič kontajnerov,domiešavač,žeriav,prenájom pracovných plošín
Produkty Služby Použité zariadenia Novinky O spoločnosti Kontakty

Montáž
Servis
Leasing
Poradenstvo
Náhradné diely
Prenájom rádiostaníc
Prenájom plošiny
 

        Snahou spoločnosti MURTEC je maximálne zrýchliť a zjednodušiť uvedenie nášho tovaru do Vášho užívania. Naše autorizované servisné a montážne strediská spolu so subdodávateľmi sú schopné v krátkom čase odborne uviesť do prevádzky naše zariadenia, ako aj poskytnúť záručný i pozáručný servis. So všetkými našimi dodávateľmi máme uzatvorenú zmluvu o dodávke náhradných dielov aj v prípade vyradenia produktu z výroby. Zároveň umožňujeme našim klientom možnosť financovať svoj investičný zámer prostredníctvom predaja na leasing.

        Vďaka našim praktickým skúsenostiam vo výrobe, montáži, servise a predaji hydraulických aktívnych nadstavieb vám vieme kvalifikovane poradiť pri rozhodovaní sa o kúpe týchto výrobkov. Máme výborné kontakty s predajcami a zastúpeniami výrobcov nákladných automobilov, s ktorými vieme navrhnúť optimálnu kombináciu podvozok -nadstavba, spĺňajúcu vaše požiadavky.

  Nissan      http://www.tomiauto.sk/loga/mercedes.png

  http://www.trucklocator.co.uk/trucks-for-sale/0116821001202391027m.jpg