hydraulické ruky,pracovná plošina,hasičské vozidlo,cisterna,kontajnerový nakladač systém,nosič kontajnerov,domiešavač,žeriav,prenájom pracovných plošín
Produkty Služby Použité zariadenia Novinky O spoločnosti Kontakty


 


V spolupráci s našou sesterskou firmou MURTEL s.r.o., ktorá sa od roku 1991 zaoberá predajom, projektovaním, montážou, servisom a prenájmom rádiostaníc sme pre Vás pripravili širokú ponuku profesionálnych pracovných vysielačiek na prenájom i na predaj.

Vysielačky z našej ponuky sú overené mnohoročnými skúsenosťami v náročných podmienkach a sú vhodné aj do prostredia stavieb či výrobných podnikov s vysokým stupňom znečistenia.

Ručné prenosné rádiostanice sú testované a certifikované podľa európskych i amerických vojenských odolnostných noriem. Jednoduché ovládanie a zjednodušenie legislatívneho procesu získania licencie na prevádzku týchto rádiostaníc umožňuje ich rýchle uvedenie do prevádzky.

hydraulické ruky, pracovná plošina,  kontajnerové systémy, nosič kontajnerov, domiešavač, žeriav, betónpumpa, komunálne nadstavby, prenájom pracovných plošín